تصاوير منتخب

۱۸ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • ویدیو کنترل دست رباتیک،انسان با ذهن

   ویدیو کنترل دست رباتیک،انسان با ذهن

   در ادامه مطلب ویدیویی خواهید دید که دست ساخته شده بشر ،قادر به دریافت پیام از ذهن انسان هاست.این قابلیت قابل تحسین میتواند به کسانی که از داشتن دست واقعی محروم اند ،کمک شایانی کند.

  • آموزش ساخت مدار انتقال برق بی سیم

   آموزش ساخت مدار انتقال برق بی سیم

   در این آموزش تصمیم داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه بتوانید یک مدار انتقال برق بی سیم بسازید. نحوه کار بسیار آسان می باشد و در این آموزش سعی شده است تا برای کسانی که از مدارات اکترونیکی و قطعات آن اطلاعی هم ندارند بتوانند به نتیجه مطلوب برسند.

  • نقد فیلم جادوگر – The Witch

   نقد فیلم جادوگر – The Witch

   «جادوگر» (The Witch) تا این لحظه از سوی منتقدان به عنوان بهترین فیلم ترسناک سال ۲۰۱۶ لقب گرفته است.

  • شهاب حسینی برنده بهترین بازیگر مرد شد-خبر-خخ

   شهاب حسینی برنده بهترین بازیگر مرد شد-خبر-خخ

   شهاب حسینی برنده نخل طلای بهترین بازیگر نقش مرد به خاطر بازی در فیلم فروشنده شد.هم چنین اصغر فرهادی جایزه بهترین فیلمنامه رو از جشنواره کن دریافت کرد.
   شهاب حسینی:
   جایزه را تقدیم به مردم سرزمینم می‌کنم، مطمئنم روح پدرم نظاره گر من است از فرهادی و علیدوستی تشکر می کنم

  • Bloody New Doom Will Send You Screaming Back to Hell

   Bloody New Doom Will Send You Screaming Back to Hell

   Doom opens with an incantation.

   “They are rage, brutal, without mercy,” the voice says. “But you—you will be worse. Rip and tear until it is done.”

   Then a stone table, and chained to it, the player character, the space marine from the original game who fans took to simply calling Doom Guy. Upon arising, the player sees that it’s a tomb. Down the hall, against the sheen of sci-fi metal corridors, is Doom Guy’s armor, set into a stone tablet etched with glyphs, preserved like the bones of a saint. When Doom Guy puts it on, there’s a sense of reverence attached to it, like a resurrection. Then he gets to killing; videogame violence with the air of ritual

  • تلفن هوشمند Sony Xperia E5 در روسیه رویت شد

   تلفن هوشمند Sony Xperia E5 در روسیه رویت شد

   اواسط اردیبهشت ماه بود که برای تان گفتیم ژاپنی های مقیم کیوتو در سر دارند تا دو سال آینده را صرف تمرکز روی سری موبایل های Xperia X کنند. در حقیقت، این یعنی پایان دوران موبایل های میان رده و اقتصادی و فقط تمرکز روی پرچمدارهایی چون اکسپریا C، اکسپریا M و اکسپریا E.

   اما اخیرا پرونده ای از سرزمین روسیه منتشر شده که نشان می دهد اکسپریا E5 احتمالا زنده و سر حال است و به زودی شاهد عرضه اش هستیم.

  • کروم بوک N42 از سوی لنوو معرفی شد

   کروم بوک N42 از سوی لنوو معرفی شد

   شرکت چینی لنوو ساعاتی پیش از ارائه کروم بوک جدیدی در سری N خبر داد. N42 که بر اساس ChromeOS توسعه یافته، به منظور استفاده در مدارس ساخته شده است و با توجه به بدنه مستحکمی که دارد، آماده دریافت ضربات محکم نیز هست.